Grafika, webdesign a kompletní tvorba stránek www na míru

Jmenuji se Martin Schrott a pracuji jako grafik a webdesignér na volné noze. Pro Vás nebo Vaši firmu vytvořím jakékoliv grafické materiály pro reklamu či tisk nebo vytvořím webové stránky na míru od zajištění hostingu a domény po optimalizaci pro vyhledávače. Nezáleží na tom jestli jste z Olomouce či druhého konce republiky, zaručuji úspěšnou spolupráci i přes email a telefon. Přesvědčte se o spokojenosti mých zákazníků z referencí.

GRAFICKÉ PRÁCE

Tvorba www stránek

Tvorba e-shopu

grafikaGRAFIKA A TISKOVINY

Potřebujete zpracovat katalog pro své produkty, vytvořit reklamní letáky nebo graficky upravit výroční zprávu vaší firmy? Nebo jen narychlo vytvořit soukromé vizitky? Všechny grafické materiály vytvořím na přání a díky úzké spolupráci s tiskárnami zajistím i jejich fyzické vytištění.

wwwWWW STRÁNKY

vytvářím sám, proto narozdíl od velkých firem mám mnohem nižší cenu, ale ne za cenu nízké kvality. Ke každému klientovy a jeho potřebám přistupuji individuálně a při tvorbě www stránky se snažím najít funkční kompromis mezi přáním zákazníka a požadovanou funkčností webové stránky, její jednoduchostí, přehledností a použitelností pro návštěvníka.

Dodržuji standardy kódování HTML dle W3C a využívám moderních technologií HTML 5 a CSS 3 pro moderní prohlížeče jako Chrome, Opera či Firefox se zachováním zpětné kompatibility se staršími prohlížeči a prohlížeči na mobilních telefonech a tabletech. Stránky tvořím vždy s redakčním systémem, díky kterému si můžete stránky později jednoduše upravit či přidávat vlastní články. Rozhraní podobné Wordu je ve srozumitelném českém prostředí a k jejímu ovládání nepotřebujete žádné hlubší znalosti programování.

eshopTVORBA E-SHOPU

Vytvořím grafické rozhraní e-shopu na OpenSourcových systémech jako např. OpenCart, které jsou zdarma a průběžně aktualizované. Výhodou je že krom počáteční práce neplatíte již žádné poplatky za údržbu a provozování e-shopu. Jakékoliv nástavby a rozšířené funkce e-shopu jsou již zahrnuty v počáteční kalkulaci, přesto je možné časem další funkce na přání doprogramovat. Samozřejmostí je rozhraní v českém jazyce.

cookie policy here