Webové stránky a e-shop na míru

Cena za kompletní vytvoření menší webové stránky či E-shopu se pohybuje kolem 10.000,- Kč za standardní web bez náročnějších skriptů a PHP kódů. Cenu vždy upravuji na míru každému projektu a na základě cenové kalkulace je dopředu stanoveno, co všechno cena obsahuje.

Všechny mé stránky vždy běží na redakčním systému. Klasické webové stránky běží na CMS MODX Revolution, E-shopy pak na OpenSource obchodních systémech jako např. OpenCart. Všechny systémy jsou na vysoké technické úrovni a jsou poskytovány zdarma, neplatíte tedy žádné další licenční poplatky.

designGrafický design webových stránek

Základní myšlenka moderních webů je přehlednost, jednoduchost a použitelnost pro návštěvníka. Uživatelé webů nechodí na stránky proto, aby se kochali jejich grafickým zpracování či obdivovali animované bannery a blikající tlačítka. Důležité pro ně je rychle najít požadované informace a pochopit co daná stránka nabízí a k čemu slouží. Grafická stylizace má jen zvýrazňovat tematické zaměření webu a usnadňovat orientaci v textu. Vzhled webové stránky reprezentuje pohled firmy v očích potencionálního zákazníka.

Po konzultaci a ujasnění vhodného stylu dle zaměření stránky, vytvořím grafický návrh, který zašlu emailem ke schválení.

 

htmlKódování HTML šablon

Podle grafické šablony vytvořím kód stránky v HTML a CSS, který bude následně převáděn do redakčního systému. Kvalitní kód stránky ctí webové standardy, zvládá správně zobrazení i na starších prohlížečích a naopak využívá výhod prohlížečů moderních (HTML5, CSS3). Má optimální velikost kódu, kvůli rychlosti stahování a zobrazení stránky a v neposlední řadě je optimalizována pro vyhledávače, které srozumitelně a správně napsané weby upřednostňují při vyhledávání.

 

modxImplementace do redakčního systému MODX

Přesto že redakční systém MODX nemá tak známe jméno jako např. Joomla, Drupal či Wordpress, řadí se na špičku současných CMS. Redakční systém MODX je velmi výkonný co se týče možností úpravy systému přímo na míru, přesto velmi přehledný a jednoduchý pro běžné uživatele. Neustálá podpora ze strany vývojářů zaručuje bezpečný a spolehlivý provoz a velká fanouškovská komunita zase vylepšení, nástroje a skripty rozšiřující funkčnost webu ve všech možných aspektech použitelnosti. V dnešní době tedy nevidím smysl vytvářet web pouze ze statických stránek bez redakčního systému jako nabízejí některé firmy.

Základní funkce CMS MODX (bývají v ceně)

Pokročilé funkce

seoOptimalizace stránek nejen z hlediska SEO

Pro úspěch a konkurenceschopnost webové stránky je třeba, aby byla stránky správně optimalizována a to jak pro uživatele, tak pro vyhledávače. Optimalizuje se kód stránky pro rychlejší načítání i na pomalejším připojení. Kontroluje se validita kódu z hlediska webových standardů. Optimalizují se stránky z hlediska SEO, včetně analýzy klíčových slov a jejich vhodné rozmístění v textu a v neposlední řadě i kontrola správného zobrazení stránky v nejrůznějších prohlížečích včetně mobilních zařízení.

 

seoOstré spuštění webu, zaučení s redakčním systémem a technický servis stránek

 

cookie policy here